Oferta

SELECT *, `podmenu`.id as id_podmenup FROM `podmenu` where `podmenu`.`id_menu`='15' order by podmenu.`sort` ASC

Autoryzowana grupa montażowa

drzwi antywłamaniowe*

Dzwi antywłamaniowe przy obecnej technologii to drzwi solidne, bezpieczne, ciepłe i co ważne estetyczne. Nasze drzwi antywłamaniowe to drzwi z certyfikatami gwarantujące zniżki towarzystw ubezpieczeniowych.

więcej

WYPRZEDAŻ DRZWI*

 

Wyprzedaż drzwi
    Wyjątkowa okazja

 

więcej

drzwi wejściowe*

Oto prezentacja drzwi wejściowych do domów i mieszkań. Drzwi ciepłe, ciche i bezpieczne poczynając od drzwi trwałych stalowo-drewnianych czy aluminiowych poprzez dobre stalowe po przepiękne drewniane o wymiarach standardowych oraz nietypowych.

więcej

drzwi szklane*

Wykonujemy dowolne aranżacje drzwi szklanych: jedno i dwuskrzydłowe, wahadłowe oraz drzwi przesuwne, a także szklane ścianki działowe . Otwierając się na potrzeby klienta wykonujemy wzory na szkle na indywidualne zamówienie, jak i w niestandardowych wymiarach.

więcej

drzwi wewnętrzne*

Niezależnie od tego czy potrzebujecie państwo drzwi standardowych czy niestandardowych, nowoczesnych czy klasycznych, przesuwnych, składanych, w okleinie naturalnej czy syntetycznej, drzwi drewnianych lub  z płyty MDF jesteśmy w stanie spełnić każde państwa życzenie odnośnie drzwi.

więcej

drzwi przeciwpożarowe*

Nasza oferta to drzwi przeciwpożarowe, dymoszczelne poparte certyfikatami takich producentów jak Gerda, Porta, Interdoor, Juwent, Dre.

więcej

drzwi aluminiowe*

Konstrukcje aluminiowe to produkt trwały o bardzo wysokich możliwościach termicznych, akustycznych a przy tym odporny na wiatr i wodę. Wykonujemy stolarkę drzwiową i okienną, witryny, ścianki działowe i ogrody zimowe.  Oferujemy doradztwo, wsparcie techniczne, montaż i krótkie terminy realizacji.

więcej

   Strona główna   
   Drzwi   
   Okna   
   Bramy    
   Osłony okienne   
   Usługi remontowo - budowlane   
   KONTAKT   
   WYPRZEDAŻ   
biuro@oknaidrzwigdynia.pl   tel. 605 997 221, tel. 601 234 643 Pomorskie, Trójmiasto