tanie drzwi wewnętrzne

Nie zawsze zasobność  naszego portfela pozwala nam na zakup wymarzonych drzwi. Na ratunek przychodzą nam czołowi polscy producenci proponując drzwi w korzystnej cenie. Takie kolekcje nawiązują często do ponadczasowych wzorów ale także do poszukiwanych modeli. Jest też w takich kolekcjach wybór kolorystyczny począwszy od białych lakierowanych do okleinowanych. Dzięki temu nie rujnując domowego budżetu możemy spełnić nasze marzenia o nowych drzwiach.

Poniżej propozycje drzwi w dobrej cenie. Kolorystyka skrzydeł przykładowa.

Podane ceny to cena netto za skrzydło drzwiowe

Please follow and like us:

zadaj pytanie

Please follow and like us:

V-LINE 82+

profil okienny z 5 wkładkami termicznymi

– izolacyjność termiczna Uw = 0,7 W/m²K -współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego
– 5 wkładek termicznych w standardzie
– 7- komorowy profil ramy oraz 6-komorowy profil skrzydła
– 82 mm- głębokość zabudowy profilu
– 3 uszczelki (zewnętrzna, środkowa, wewnętrzna)
– 3- szybowy pakiet o maksymalnej grubości 52 mm
– inowacyjna technologia łączenia okleiny  – cienki bezwypływkowy zgrzew
– możliwość wydłużenia gwarancji do 6 lat

Please follow and like us:

DRE

Oferta drzwi wewnętrznych Dre to znane i cenione kolekcje:  Vetro, Modern, Piano, Scala a także najnowsze Emena, Verano i najbardziej trendy drzwi Połyskowe– drzwi przyjemne w dotyku. 


Laminat Połyskowy o grubości 0,7-0,8 mm to nowoczesny laminat o wysokim stopniu połysku, dający efekt odbicia lustrzanego. Charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o podwyższonej odporności na zarysowania.

Please follow and like us:

Porta

W bogatej ofercie Porty można znaleźć drzwi spełniające wiele oczekiwań. Drzwi produkowane są w okleinach syntetycznych i naturalnych, obok poszukiwanych drzwi lakierowanych. Rozbudowane wzornictwo w drzwiach Porta ułatwia wybór drzwi stosownie do funkcji i stylu pomieszczenia.

Nowe kolekcje to: Royal w stylu klasycznym, Skandia Premium w stylu skandynawskim czy Resist wykończone płytą Gladestone- drzwi wytrzymałe a przypominające surowe drewno. Polecamy także ościeżnice nakładkowe  Renova do montażu drzwi na stare ościeżnice.

Please follow and like us:

Interdoor

To drzwi stylowe o prostej formie i drzwi awangardowe, o designerskim wyglądzie a do tego nietuzinkowe przeszklenia. Wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz solidna konstrukcja i ciekawe rozwiązania montażu ( system Rondo, odwrotna przylga). Drzwi są całkowicie wypełnione płytą izolacyjną, co w połączeniu z dwurzędowym systemem uszczelek pozwala uzyskać wysokie parametry izolacyjności akustycznej.
Jakość to znak rozpoznawczy produktów Interdoor.

 

  • System Rondo to innowacyjny sposób zamykania. Drzwi otwierają się w obie strony co znaczenie ułatwia komunikację. Otwarte pod kątem 90 stopni skrzydło drzwiowe zajmuje w pomieszczeniu znaczenie mniej miejsca niż standardowe drzwi.
  • Odwrotna Przylga – system umożliwia aby drzwi prawe i drzwi lewe po zamknięciu z zewnątrz wyglądały tak samo.
Please follow and like us:

Pol- Skone

Drzwi Pol- Skone to produkty wysokiej jakości o bogatym wzornictwie zgodnym z najnowszymi trendami. Pol- Skone to ponadczasowa kolekcja drzwi Sempre.

Uwadze polecamy nowe drzwi Prado w poszukiwanej kolorystyce o powierzchni z powłoką zabezpieczającą przed wycieraniem albo z niepowtarzalnym efektem struktury drewna.

Please follow and like us:

Verte – drzwi wewnętrzne

Drzwi Verte to najnowsze trendy w stolarce drzwiowej w korzystnej cenie. Do wyboru drzwi ramiakowe i płytowe na ościeżnicach przylgowych i bezprzylgowych, także drzwi w systemach przesuwnych. Dobra cena i poszukiwana kolorystyka  powoduje duże zainteresowanie tymi drzwiami.

Kolekcje drzwi Verte to produkt znanej marki w stolarce drzwiowej Porta KMI Poland.

To drzwi z 5 letnią gwarancją przy montażu przez Autoryzowaną Grupę Montażową  Porty a taką Grupą Montażową jesteśmy.

Please follow and like us: