zadaj pytanie

DRE

Oferta drzwi wewnętrznych Dre to znane i cenione kolekcje:  Vetro, Modern, Piano, Scala a także najnowsze Emena, Verano i najbardziej trendy drzwi Połyskowe– drzwi przyjemne w dotyku. 


Laminat Połyskowy o grubości 0,7-0,8 mm to nowoczesny laminat o wysokim stopniu połysku, dający efekt odbicia lustrzanego. Charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o podwyższonej odporności na zarysowania.

Porta

W bogatej ofercie Porty można znaleźć drzwi spełniające wiele oczekiwań. Drzwi produkowane są w okleinach syntetycznych i naturalnych, obok poszukiwanych drzwi lakierowanych. Rozbudowane wzornictwo w drzwiach Porta ułatwia wybór drzwi stosownie do funkcji i stylu pomieszczenia.

Nowe kolekcje to: Royal w stylu klasycznym, Skandia Premium w stylu skandynawskim czy Resist wykończone płytą Gladestone- drzwi wytrzymałe a przypominające surowe drewno. Polecamy także ościeżnice nakładkowe  Renova do montażu drzwi na stare ościeżnice.

Interdoor

To drzwi stylowe o prostej formie i drzwi awangardowe, o designerskim wyglądzie a do tego nietuzinkowe przeszklenia. Wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz solidna konstrukcja i ciekawe rozwiązania montażu ( system Rondo, odwrotna przylga). Drzwi są całkowicie wypełnione płytą izolacyjną, co w połączeniu z dwurzędowym systemem uszczelek pozwala uzyskać wysokie parametry izolacyjności akustycznej.
Jakość to znak rozpoznawczy produktów Interdoor.

 

  • System Rondo to innowacyjny sposób zamykania. Drzwi otwierają się w obie strony co znaczenie ułatwia komunikację. Otwarte pod kątem 90 stopni skrzydło drzwiowe zajmuje w pomieszczeniu znaczenie mniej miejsca niż standardowe drzwi.
  • Odwrotna Przylga – system umożliwia aby drzwi prawe i drzwi lewe po zamknięciu z zewnątrz wyglądały tak samo.

Pol- Skone

Drzwi Pol- Skone to produkty wysokiej jakości o bogatym wzornictwie zgodnym z najnowszymi trendami. Pol- Skone to ponadczasowa kolekcja drzwi Sempre.

Uwadze polecamy nowe drzwi Prado w poszukiwanej kolorystyce o powierzchni z powłoką zabezpieczającą przed wycieraniem albo z niepowtarzalnym efektem struktury drewna.

Verte – drzwi wewnętrzne

Drzwi Verte to najnowsze trendy w stolarce drzwiowej w korzystnej cenie. Do wyboru drzwi ramiakowe i płytowe na ościeżnicach przylgowych i bezprzylgowych, także drzwi w systemach przesuwnych. Dobra cena i poszukiwana kolorystyka  powoduje duże zainteresowanie tymi drzwiami.

Kolekcje drzwi Verte to produkt znanej marki w stolarce drzwiowej Porta KMI Poland.

To drzwi z 5 letnią gwarancją przy montażu przez Autoryzowaną Grupę Montażową  Porty a taką Grupą Montażową jesteśmy.

Voster

Uznanie zdobyły drzwi ramowe tej firmy nawiązujące do aktualnych trendów wystroju wnętrz. Kolekcje takie jak: Zitron czy Vicar mają wielu zwolenników.

Polecamy najnowsze kolekcje drzwi ramowych: Mediolan, Bergamo, Bornos i Mars