Antywłamaniowe drzwi z atestem klasy RC4 do domów i mieszkań

drzwi wejściowe do domu antywłamaniowe, szyba antywłamaniowa bezbarwna P4, drzwi w kolorze białym

Drzwi antywłamaniowe z certyfikatem w klasie RC4- według norm europejskich i polskich to najwyższa klasa odporności na włamanie.
Gwarantowana izolacyjność akustyczna drzwi 41 dB.
Drzwi antywłamaniowe o stalowej konstrukcji skrzydła i ościeżnicy. Ościeżnica o profilu zamkniętym z progiem. Drzwi ocieplone i wyciszone niepalną wełną mineralną o grubości 50 mm.
W standardzie dwa zamki. Zamek główny- atestowany w klasie 7, rozporowy blokujący w systemie bok, góra, dół, wielopunktowy na klucz piórowy. Zamek dodatkowy na wkładkę, uruchamiany od zewnątrz kluczem, od wewnątrz gałką. Istnieje opcja montażu dwóch zamków klasy C otwieranych jednym i tym samym kluczem.
Drzwi wyposażone w trzy solidne zawiasy łożyskowe i bolce antywyważeniowe.
W drzwiach przeszklonych- szyba antywłamaniowa P4 z termoizolacją (szyba bezbarwna, matowa lakomat, antisol: brąz lub grafit, podwójny stopsol, lustro weneckie). W drzwiach do mieszkania wizjer panoramiczny.
Na zewnątrz skrzydło drzwi pokryte płytą MDF gładką lub frezowaną odporną na warunki atmosferyczne dla drzwi wejściowych do domów. Grubość płyty MDF zależna od wybranego wzoru: 10 mm; 12 mm; 16 mm. Do wyboru wykończenie drzwi ekskluzywne: fornir naturalny dębowy,  gładki lub frezowany barwiony i lakierowany, odporny na warunki atmosferyczne, różnorodna gama wzorów i kolorów.
Standardowo drzwi dostępne  w kolorach: biały Ral 9016; brąz Ral 8016, szary Ral 7004 oraz o innym wybarwieniu. Dla drzwi wejściowych do mieszkania wykończenie ekonomicznepłyta meblowa o grubości 18 mm w kolorach: biały, buk, złoty dąb- orzech, wenge, mahoń lub w innych kolorach.

Prezentowane drzwi każdorazowo przygotowywane są na indywidualne zamówienie. Oprócz standardowych wymiarów drzwi: 80′(880mm x 2040 mm); 90′(950mm x 2040 mm); 100′(1020 mm x 2100mm) drzwi mogą być wykonane na inny wymiar. Możliwe drzwi dwukolorowe, drzwi w łuku, drzwi z naświetlem górnym lub bocznym. Drzwi antywłamaniowe jednoskrzydłowe posiadają atest RC4 do szerokości całkowitej 1100 mm a wysokości całkowitej  2250mm . Drzwi dwuskrzydłowe zachowują atest do wymiarów całkowitych 1800 mm x 2250 mm.