DRZWI NA WYMIAR, szklane, drewniane

Jeśli otwory drzwiowe są duże, mniejsze, jeśli są grube mury i trzeba dopasować ościeżnice, jeśli otwory są łukowe a chcemy zachować charakter wnętrza wówczas możemy przygotować drzwi na wymiar. Jesteśmy w stanie spełnić każde marzenie o wyjątkowych, niepowtarzalnych drzwiach.
Drzwi z drewna o nietypowych wymiarach lub kształtach, specyficznych kolorach , z naświetlami, drzwi łukowe, obrotowe, przesuwne, zdobione szkłem: od piaskowania dowolnego motywu poprzez grawerowanie, aż po przepiękne witraże. Obecna technologia produkcji drzwi pozwala łączyć najróżniejsze wzornictwo z współczesną techniką: antywłamaniowymi zamkami, oryginalnymi okuciami czy też nowoczesną automatyką do drzwi. Dzisiaj ładne nietypowe drzwi to drzwi solidne, drzwi akustyczne, drzwi energooszczędne a także z atestem przeciwpożarowym.  Z gatunków drewna mamy do dyspozycji: sosna, dąb, meranti, olcha, olcha czarna, jesion, orzech, sapeli

Szklane drzwi pasują do każdego wnętrza, można je zamontować do wszelkiego rodzaju ościeży jak i bezpośredni do ściany,  wykonywane z hartowanego szkła są w pełni bezpieczne. Wykonamy dowolne aranżacje drzwi szklanych uchylnych, wahadłowych oraz przesuwnych. Otwierając się na potrzeby klienta wykonujemy wzory na indywidualne zamówienie, jak i w niestandardowych wymiarach.

Mając na uwadze drzwi wykonane na dowolny wymiar to także nietypowe ościeżnice, listwy, cokoły, korony aplikacje ścienne czyli wszystko co pozwala zachować “ducha wnętrza”.

Wyjątkowe drzwi to wyjątkowe wnętrze.