Drewniane

Solidne drzwi drewniane na wymiar

Podstawą tworzenia wysokich jakościowo drzwi jest dobór odpowiedniego materiału oraz wysoce wyspecjalizowany proces produkcji. Wysokogatunkowy i specjalnie selekcjonowany surowiec poddawany jest obróbce we własnym tartaku i komputerowo sterowanej suszarni komorowej. Do produkcji używany jest najwyższej jakości klej, zapewniający trwałe i pewne połączenie odporne na wilgoć oraz zmiany temperatur. W trosce o środowisko naturalne drzwi malowane są metodą hydrodynamiczną i wyłączenie ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami akrylowymi.
Zachowując odpowiedni proces produkcyjny wykonujemy drzwi wejściowe na wymiar piękne, solidne i trwałe.

Drewniane

Ciepłe drzwi z drewna do domów i mieszkań

Drzwi drewniane to solidne drzwi zapewniające ciepło i bezpieczeństwo. Wykonane według podanych wzorów lub projektu inwestora idealnie pasują i gwarantują elegancję. Drzwi wykonujemy drewna dębowego, sosnowego lub meranti. Dzięki zastosowaniu w skrzydłach płycin ocieplanych materiałami izolacyjnymi uzyskujemy drzwi energooszczędne.
Skrzydła drzwiowe produkowane są w trzech grubościach:
– 88 mm
– 68 mm
– 56 mm

Drewniane

Drzwi energooszczędne do domów pasywnych

Jeśli zależy nam na drzwiach energooszczędnych o niskim współczynniku przenikania ciepła warto zainteresować się drzwiami Eco Polar i Eco Polar Passive firmy Porta:

  • skrzydło i ościeżnica tych pasywnych drzwi wykonana jest z klejonki dębowej,
  • w ramie skrzydła zamontowany jest stalowy profil,
  • grubość skrzydła Eco Polar 68 mm a Eco Polar Passive 79 mm,
  • przeszklenia w drzwiach to dwukomorowe szkło antywłamaniowe klasy P4,
  • ramka przeszklenia ze stali nierdzewnej z jednej strony drzwi (zewnętrznej),
  • dwa zamki wielopunktowe antywłamaniowe klasy 4,
  • ciepły próg wykonany z klejonki i stali nierdzewnej,

Dla drzwi pełnych Eco Polar Passive współczynnik przenikalności cieplnej Ud= 0,7W/m2K i równie dobre współczynniki mają drzwi przeszklone z tego modelu drzwi.

Dostępna kolorystyka drzwi: biały, antracyt (Ral 7024) oraz kolory drewnopodobne.
Dodatkowo te modele drzwi występują także z naświetlami bocznymi.

Drewniane

Drzwi drewniane na wymiar

Jesteśmy w stanie spełnić każde marzenie o wyjątkowych, niepowtarzalnych drzwiach.  Drzwi o nietypowych wymiarach, kształtach, kolorach , z naświetlami (górnymi i bocznymi), drzwi łukowe, obrotowe, przesuwne, zdobione szkłem: od piaskowania dowolnego motywu poprzez grawerowanie, aż po przepiękne witraże.
Obecna technologia produkcji drzwi pozwala łączyć najróżniejsze wzornictwo z współczesną techniką: antywłamaniowymi zamkami, oryginalnymi okuciami czy też nowoczesną automatyką do drzwi.
Dzisiaj ładne nietypowe drzwi to drzwi solidne, drzwi akustyczne i energooszczędne.

W drzwiach nietypowych indywidualnie dobieramy rodzaj i wielkość przeszklenia, rodzaj ościeżnicy, szerokość maskownic, rodzaj zamków. Dopasowujemy  kolor drzwi do elewacji budynku lub do życzeń inwestora.
Drzwi wykonane na wymiar to także nietypowe ościeżnice, listwy, cokoły, korony i  aplikacje ścienne czyli wszystko co pozwala zachować niepowtarzalność.
Wykonujemy także drzwi według indywidualnych projektów. Oto poniżej drzwi z drewna na indywidualne zamówienie:

drzwi wejściowe w łuku, szyba antywłamaniowa- piaskowana - wzór poprzeczne paski
Drewniane

Drzwi w łuku

Drzwi w łuku, wykonane na wymiar, z drzewa dębowego, skrzydło drzwiowe o grubości 88 mm, ocieplone, z zastosowaniem podwójnej uszczelki, zamek listwowy, wkładki antywłamaniowe, szyba antywłamaniowa, piaskowana, ramka ze stali nierdzewnej na skrzydle wokół przeszklenia, klamka antywłamaniowa, okucia w kolorze srebrnym.