Drzwi wejściowe na wymiar

Drzwi na indywidualne zamówienie . Jesteśmy w stanie spełnić każde marzenie o wyjątkowych, niepowtarzalnych drzwiach.  Drzwi o nietypowych wymiarach, kształtach, kolorach , z naświetlami (górnymi i bocznymi), drzwi łukowe, obrotowe, przesuwne, zdobione szkłem: od piaskowania dowolnego motywu poprzez grawerowanie, aż po przepiękne witraże.

Obecna technologia produkcji drzwi pozwala łączyć najróżniejsze wzornictwo z współczesną techniką: antywłamaniowymi zamkami, oryginalnymi okuciami czy też nowoczesną automatyką do drzwi.
Dzisiaj ładne nietypowe drzwi to drzwi solidne, drzwi akustyczne, drzwi energooszczędne a także z atestem przeciwpożarowym.

Please follow and like us:

Drzwi na wymiar – projekty indywidualne

W drzwiach nietypowych indywidualnie dobieramy rodzaj i wielkość przeszklenia, rodzaj ościeżnicy, szerokość maskownic, rodzaj zamków. Dopasowujemy  kolor drzwi do elewacji budynku lub do życzeń inwestora.
Drzwi wykonane na wymiar to także nietypowe ościeżnice, listwy, cokoły, korony i  aplikacje ścienne czyli wszystko co pozwala zachować niepowtarzalność drzwi.
Wykonujemy także drzwi według indywidualnych projektów.

Please follow and like us:

Drzwi na wymiar w łuku

drzwi wejściowe w łuku, szyba antywłamaniowa- piaskowana - wzór poprzeczne paski

Drzwi w łuku, wykonane na wymiar, z drzewa dębowego, skrzydło drzwiowe o grubości 88 mm, ocieplone, z zastosowaniem podwójnej uszczelki, zamek listwowy, wkładki antywłamaniowe, szyba antywłamaniowa, piaskowana, ramka ze stali nierdzewnej na skrzydle wokół przeszklenia, klamka antywłamaniowa, okucia w kolorze srebrnym.

Please follow and like us:

Antywłamaniowe drzwi na wymiar do domów

Polecamy bezpieczne, antywłamaniowe drzwi wejściowe do domów. Drzwi są przygotowywane na konkretny wymiar.
Solidna stalowa konstrukcja drzwi przykryta jest drewnem lub wysokiej jakości płytą MDF, zamki antywłamaniowe, zawiasy łożyskowe- zapewniają wysoki standard bezpieczeństwa i ciekawy efekt wizualny. Drzwi w dowolnej kolorystyce, różnorodne przeszklenia antywłamaniowe, naświetla.
Rekonstruowane drzwi zabytkowe mogą być także drzwiami antywłamaniowymi atestowanymi.

Please follow and like us: