Białe

Białe drzwi w połysku

Polecamy nowoczesne  drzwi białe na wysoki połysk.
Okleina połyskowa daje nam efekt odbicia lustrzanego.  Takie drzwi nawiązują do nowoczesnych trendów w wystroju wnętrz. W zależności od modelu takie drzwi będą mniej lub bardziej ekstrawaganckie. Drzwi w okleinie połyskowej mogą być pełne, przeszklone, z ramką – w zależności od upodobania.

Można także wykonać drzwi z pełnego drewna polakierowane na wysoki połysk. Takie drzwi możemy przygotować na zamówienie na podany wymiar – drzwi trwałe, solidne, a przy tym efektowne.

Na prezentowanych zdjęciach drzwi połyskowych ze względu na odbicie lustrzane  widoczne zaciemnienia.


Białe

Nowoczesne białe drzwi

Białe drzwi rozjaśniają pomieszczenia, nadają wnętrzom świeżości, elegancji, wprowadzają ład i porządek. Białe skrzydła drzwi sprawdzą się we wnętrzach w różnym stylu.
Nowoczesne białe drzwi dostępne są w następujących opcjach:
– malowane,
– lakierowane,
– w okleinie syntetycznej,
– w okleinie naturalnej,
– w okleinie połyskowej, odbijającej światło,
– w okleinie matowej,

Prawie każde modele białych drzwi osiągalne są na tradycyjnych zawiasach jak i na zawiasach ukrytych.
Białe drzwi minimalistyczne mogą być gładkie, z szybami, z lekkimi aplikacjami lub metalowymi wstawkami. Innym wariantem są białe drzwi delikatnie frezowane na skrzydle i ościeżnicy łączone często z identyczną zabudową sąsiadujących ścian lub listew przypodłogowych. Interesującą opcją są białe przeszklone drzwi  z kontrastującym do bieli np grafitowym szkłem. Białe ale nie nudne.

Białe

Klasyczne białe drzwi

Klasyką jest kolor biały na drzwiach. Szczególnie kiedy chcemy nadać świeżości pomieszczeniom, kiedy nie chcemy aby drzwi dominowały w naszej przestrzeni. Jeśli w drzwiach stylowych białych są przeszklenia to często szkło mleczne lub przezroczyste, czasem ozdobne ale nie kolorowe. Częściej występują jako drzwi białe malowane lub lakierowane, z symetrycznymi płycinami albo z głębokimi przetłoczeniami.
Stylowe drzwi białe najlepiej prezentują się na ościeżnicach regulowanych, z frezowanymi opaskami, koronami albo z aplikacjami na ścianie identycznymi jak wzór na drzwiach.

Białe

Białe drzwi w naturalnej okleinie

Przepiękne drzwi stylowe, ramowo –  płycinowe Porta Villadora Retro. Rama skrzydła wykonana z klejonki sosnowej. Ramki ozdobne przy płycinach na skrzydle wykonane z litego dębu. Drzwi w okleinie naturalnej dębowej, powierzchnia skrzydła zabezpieczona lakierem wodnym UV (półmat) .
Szyba matowa hartowana gładka lub zdobiona. Ościeżnica przylgowa regulowana. Szeroka listwa ościeżnicy -80 mm. Drzwi posiadają trzy zawiasy, dodatkowo mogą mieć podcięcie wentylacyjne
Dodatkowo w kolekcji dostępny moduł przypominający koronę nad drzwiami oraz ozdobne listwy. Aż 10 wzorów drzwi w tej kolekcji do wyboru.