Białe

Białe drzwi w połysku

Polecamy nowoczesne białe drzwi na wysoki połysk.
Okleina połyskowa daje efekt odbicia lustrzanego.  Takie drzwi nawiązują do nowoczesnych trendów w wystroju wnętrz. W zależności od modelu drzwi będą mniej lub bardziej ekstrawaganckie. Drzwi w okleinie połyskowej mogą być pełne, przeszklone, z ramką – w zależności od upodobania.

Można także wykonać drzwi z pełnego drewna polakierowane na wysoki połysk. Możemy przygotować na zamówienie – na podany wymiar – drzwi trwałe, solidne, a przy tym efektowne.

Na prezentowanych zdjęciach drzwi połyskowych ze względu na odbicie lustrzane  widoczne są zaciemnienia.

Białe

Nowoczesne białe drzwi

Białe drzwi rozjaśniają pomieszczenia, nadają wnętrzom świeżości, elegancji, wprowadzają ład i porządek. Białe skrzydła drzwi sprawdzą się w każdym wnętrzu. Nowoczesne białe drzwi dostępne są w następujących opcjach: – malowane, – lakierowane, – w okleinie syntetycznej, – w okleinie naturalnej, – w okleinie połyskowej, odbijającej światło, – w okleinie matowej, Prawie każdy model białych drzwi produkowany jest z tradycyjnymi zawiasami i w wersji z ukrytymi zawiasami. Białe drzwi minimalistyczne mogą być gładkie, z szybami, z lekkimi aplikacjami lub metalowymi wstawkami. Innym wariantem są białe drzwi delikatnie frezowane na skrzydle i ościeżnicy łączone często z identyczną zabudową sąsiadujących ścian lub listew przypodłogowych. Interesującą opcją są białe przeszklone drzwi  z kontrastującym do bieli np grafitowym szkłem. Białe, ale nie nudne.  
Białe

Klasyczne białe drzwi

Klasyką jest kolor biały na drzwiach. Białe drzwi nadają świeżości pomieszczeniom i nie dominują w przestrzeni mieszkalnej. Przeszklenia w białych drzwiach stylowych to szkło mleczne, przezroczyste, czasem delikatnie ozdobne. Klasyczne białe drzwi mogą być: malowane, lakierowane, z symetrycznymi płycinami lub z głębokimi przetłoczeniami. Stylowe drzwi białe najlepiej prezentują się na ościeżnicach regulowanych, z frezowanymi opaskami i koronami.
Białe

Białe drzwi w naturalnej okleinie

Przepiękne drzwi stylowe, ramowo –  płycinowe Porta Villadora Retro. Rama skrzydła wykonana jest z klejonki sosnowej. Ramki ozdobne przy płycinach na skrzydle wykonane są z litego dębu. Drzwi produkowane są: – w naturalnej okleinie dębowej, – powierzchnia skrzydła zabezpieczona lakierem wodnym UV (półmat), – szyba matowa hartowana gładka lub zdobiona, – ościeżnica przylgowa regulowana, – szeroka listwa ościeżnicy – 80 mm, – trzy zawiasy, – opcjonalnie: zamek magnetyczny, podcięcie wentylacyjne, moduł przypominający koronę nad drzwiami, ozdobne listwy, W tej kolekcji 10 wzorów drzwi do wyboru.