Nowoczesne białe drzwi

Białe drzwi rozjaśniają pomieszczenia, nadają wnętrzom świeżości, elegancji, wprowadzają ład i porządek. Białe skrzydła drzwi sprawdzą się we wnętrzach w różnym stylu. Nowoczesne drzwi białe – malowane, lakierowane lub w okleinie, także naturalnej. Białe drzwi minimalistyczne- gładkie,  lekkie aplikacje, metalowe wstawki albo wtapiające się w skrzydło przeszklenia. Albo drzwi białe delikatnie frezowane na skrzydle i ościeżnicy łączone często z identyczną zabudową sąsiadujących ścian lub listew przypodłogowych. Białe przeszklone z kontrastującym np grafitowym szkłem. Białe ale nie nudne.

Please follow and like us:

Klasyczne białe drzwi

Klasyką jest kolor biały na drzwiach. Szczególnie kiedy chcemy nadać świeżości pomieszczeniom, kiedy nie chcemy aby drzwi dominowały w naszej przestrzeni. Jeśli w drzwiach stylowych białych są przeszklenia to często szkło mleczne lub przezroczyste, czasem ozdobne ale nie kolorowe. Częściej występują jako drzwi białe malowane lub lakierowane, z symetrycznymi płycinami albo z głębokimi przetłoczeniami.
Stylowe drzwi białe najlepiej prezentują się na ościeżnicach regulowanych, z frezowanymi opaskami, koronami albo z aplikacjami na ścianie identycznymi jak wzór na drzwiach.

Please follow and like us:

Białe drzwi w połysku

Polecamy nowoczesne  drzwi białe na wysoki połysk.
Okleina połyskowa daje nam efekt odbicia lustrzanego.  Takie drzwi nawiązują do nowoczesnych trendów w wystroju wnętrz. W zależności od modelu takie drzwi będą mniej lub bardziej ekstrawaganckie. Drzwi w okleinie połyskowej mogą być pełne, przeszklone, z ramką – w zależności od upodobania.

Można także wykonać drzwi z pełnego drewna polakierowane na wysoki połysk. Takie drzwi możemy przygotować na zamówienie na podany wymiar – drzwi trwałe, solidne, a przy tym efektowne.

Na prezentowanych zdjęciach drzwi połyskowych ze względu na odbicie lustrzane  widoczne zaciemnienia.

Please follow and like us: