Drewniane drzwi wewnętrzne

Wewnętrzne drzwi Z DREWNA- autorskie, stylowe, ponadczasowe, wykonane na wymiar

Drewniane drzwi wewnętrzne są najczęściej wykonywane z drewna sosnowego. Ze względu na cenę rzadziej wykonywane są z drewna dębowego. Każde drzwi wykonane są na indywidualne zamówienie. Można skorzystać z gotowych wzorów lub opracować projekt autorski.

wewnętrzne drzwi dwuskrzydłowe z otwieranymi bocznymi naświetlami wykonane na wymiar otworu, obok witryna stała nawiązująca do wzorem do drzwi
składane drzwi z drewna sosnowego, lakierowane, dostosowane do otworu montażowego, pochwyt czarny
drzwi z drewna sosnowego, futryny regulowane, ozdobne opaski, drzwi przystosowane do otworu
Drewniane drzwi wewnętrzne

Drzwi ażurowe

Drzwi ażurowe zostały wykonane w 100% z drewna dębowego. Wyglądają bardzo stylowo i oryginalnie. Pełnią swoją funkcję odizolowania, zamknięcia pomieszczenia- są wyposażone w samodomykające się zawiasy. Takie drzwi wykonujemy na wymiar, dostosowujemy do otworów. Ułożenie drewnianych lameli można modyfikować. Każde drzwi to indywidualny projekt. Drzwi mogą być wykonane w każdym kolorze z palety RAL lub w odcieniach naturalnego drewnianego surowca.

drzwi ażurowe wykonane na zamówienie do garderoby
drzwi do garderoby wykonane na wymiar
Drzwi drewniane ażurowe
Drewniane drzwi wewnętrzne

Dwuskrzydłowe drzwi wewnętrzne w łuku

Drzwi łukowe, wykonane z drewna sosnowego, grubość skrzydła 44mm. Wymiary drzwi zostały dostosowane do istniejącego otworu w ścianie. Skrzydła drzwiowe i ościeżnica pomalowane na kolor biały RAL 9016. Drzwi w łuku zamontowano na ościeżnicy stałej i nawierzchniowych zawiasach.
Oba skrzydła drzwiowe są otwierane, z przylgą na środku aby nie było prześwitu.
Okucia w kolorze srebrnym, zamiast klamki zastosowano obustronnie pochwyt.

dwuskrzydłowe drzwi z drewna sosnowego
drzwi drewniane w łuku wykonane na wymiar
Drewniane drzwi wewnętrzne

Niepowtarzalne drzwi z drewna

Materiał, z którego wykonane są drzwi mają istotny wpływ na ich wytrzymałość, odporność na wilgoć, zmiany temperatury oraz podatność na uszkodzenia, a także na wygląd. Drzwi z drewna –  sosnowego, dębowego, bukowego czy szlachetnego mahoniu lub meranti to drzwi ekskluzywne, efektowne, wytrzymałe, i jedyne w swoim rodzaju.
Każde drzwi z drewna mogą być wykonywane na konkretne zamówienie i dokładny wymiar.

Wysoka jakość wykonania, dokładność oraz solidne konstrukcje sprawiają, że drzwi z naszej oferty cieszą się ogromną popularnością wśród osób ceniących sobie estetykę i funkcjonalność.
Drzwi mogą być wykonane jako tradycyjne przylgowe lub bezprzylgowe z ukrytymi zawiasami. Ościeżnice przygotowywane są na wymiar w zależności od grubości muru.

Drewniane drzwi wewnętrzne

Nowoczesne drzwi drewniane na wymiar

Nowoczesna stylistyka, proste kształty, nietypowa kolorystka, oryginalne przeszklenia, szkło akrylowe to niektóre pomysły na ekskluzywne nowoczesne drzwi z drewna. Drzwi z pełnego drewna na wymiar pozwalają tworzyć produkt solidny a jednocześnie oryginalny i nietuzinkowy.
W drewnianych drzwiach przeszklonych często szkło licowane jest z powierzchnią skrzydła. Dzięki czemu uzyskujemy gładką powierzchnię.

Nowym rozwiązaniem są drzwi z pełnego drewna malowane i  lakierowane na wysoki połysk. Bardzo pięknie wyglądają jeśli wykonane zostaną w systemie bezprzylgowym, z ukrytymi zawiasami.

Drewniane drzwi wewnętrzne

Przeszklone drzwi z drewna na wymiar

Drzwi wewnętrzne przeszklone pozwalają doświetlić przestrzeń. Czasem szyba zajmuje znaczną powierzchnię drzwi, czasem jest tylko wąską listwą. Ważna jest jakość zastosowanego przeszklenia.
Szyba w proponowanych drzwiach przeszklonych jest hartowana, w pełni bezpieczna, o grubości 8 mm.
Drzwi, które mają tak solidne szyby mają również lepsze parametry wyciszenia. Szyby w drzwiach przesuwnych dodają lekkości konstrukcji.

Do wyboru szyba:
– matowa,
– przeźroczysta,
– szkło z ornamentem,
– w niektórych modelach szkło akrylowe.

Drewniane drzwi wewnętrzne

Stylowe drzwi drewniane na wymiar

Klasyka kształtu, tradycyjna kolorystyka to często wytyczne dla stylowych drzwi wewnętrznych. Dotyczy to zarówno drzwi z przeszkleniem, jak i drzwi pełnych. Takie drzwi dobrze prezentują się we wnętrzach inspirowanych naturą, zabytkowych budynkach i mieszkaniach gdzie są antyczne meble.

Stylowe drzwi z drewna przygotowujemy na konkretny wymiar. Takie drzwi mogą być wyższe od standardowych, jako jedno lub dwuskrzydłowe. Ościeżnice można zamontować na szerokość muru, ze stylowymi opaskami i koronami.
Stylowe drzwi to także drzwi na wymiar wykonane w łuku, szprosy na szybie albo drzwi tzw “postarzane”.

Drewniane drzwi wewnętrzne

Zabytkowe drzwi wewnętrzne, rekonstrukcje

Remontując stary dom czy kamienicę warto pomyśleć o drzwiach, które pomogą zachować klimat miejsca. Takie drzwi są w wielu wiekowych budynkach i tworzą niepowtarzalny styl. Niestety niejednokrotnie czas zrobił swoje. W takim przypadku można wykonać replikę lub rekonstrukcję zabytkowych drzwi. Alternatywą mogą być zupełnie nowe drzwi pasujące do stylu domu, pomieszczeń lub mebli.
Wykonamy każde drzwi:
– jednoskrzydłowe,
– dwuskrzydłowe,
– wieloskrzydłowe (składane)
– z przeszkleniem,
– drzwi pełne,
– drzwi bardzo wysokie,
– z rzeźbioną ościeżnicą,

Zapraszamy – przygotowujemy projekty i dokładne pomiary.
Dbamy o detale i zapewniamy staranny montaż
.