Nowoczesne i klasyczne

“Betonowe” drzwi

Drzwi  jak ściana – betonowa struktura ściany i betonowa powierzchnia drzwi to propozycja do industrialnych, loftowych przestrzeni. Drzwi sprawiające wrażenie niedostępności, nawet surowości a tymczasem to imitacja betonowej lub kamiennej okleiny. To drzwi oryginalne do nowoczesnych, wnętrz. Dla miłośników stylu minimalistycznego drzwi imitujące aluminium  
Nowoczesne i klasyczne

Nowoczesne drzwi ze szkłem

Nowoczesne drzwi przeszklone mają dzisiaj ciekawą formę. Niewielkie oryginalne przeszklenia nadające powierzchni drzwi lekkości. Duże przeszklenia które dominują w skrzydle drzwiowym. Warto aby w tak dużych przeszkleniach znalazła się szyba ozdobna lub może w innej kolorystyce niż przezroczysta czy mleczna. Może dla odmiany szyba brąz albo grafit.
Nowoczesne i klasyczne

Klasyczne drzwi wewnętrzne

Jeśli nasza przestrzeń do której potrzebujemy drzwi jest już od lat zagospodarowana i nie planujemy jej zmieniać albo lubimy dawne klimaty, ale chcemy mieć nowe drzwi warto wówczas zainteresować się modelami klasycznymi. Takie drzwi są ponadczasowe, eleganckie, spełniają swoją funkcję ale nie przytłaczają. Takie drzwi odnajdują się także w mieszankach stylów. Ważne aby pasowały choć do jednego elementu naszego domu. Stylowe drzwi oprócz białych to kolory drewnopodobne ale też beże i szarości.