“Betonowe” drzwi

Drzwi  jak ściana – betonowa struktura ściany i betonowa powierzchnia drzwi to propozycja do industrialnych, loftowych przestrzeni. Drzwi sprawiające wrażenie niedostępności, nawet surowości a tymczasem to imitacja betonowej lub kamiennej okleiny. To drzwi oryginalne do nowoczesnych, wnętrz.
Dla miłośników stylu minimalistycznego drzwi imitujące aluminium

 

Please follow and like us:

Nowoczesne drzwi ze szkłem

Nowoczesne drzwi przeszklone mają dzisiaj ciekawą formę. Niewielkie oryginalne przeszklenia nadające powierzchni drzwi lekkości. Duże przeszklenia które dominują w skrzydle drzwiowym. Warto aby w tak dużych przeszkleniach znalazła się szyba ozdobna lub może w innej kolorystyce niż przezroczysta czy mleczna. Może dla odmiany szyba brąz albo grafit.Please follow and like us:

nowoczesne drzwi wewnętrzne

Drzwi harmonizujące z otoczeniem, właściwie wtapiające się w ścianę, o gładkiej powierzchni skrzydła, czasem wysokie – od podłogi do sufitu albo wydłużone optycznie panelem mocowanym nad skrzydłem drzwi.

Please follow and like us:

klasyczne drzwi wewnętrzne

Jeśli nasza przestrzeń do której potrzebujemy drzwi jest już od lat zagospodarowana i nie planujemy jej zmieniać ale chcemy mieć nowe drzwi warto wówczas zainteresować się modelami klasycznymi. Takie drzwi są ponadczasowe, eleganckie, spełniają swoją funkcję ale nie przytłaczają. Takie drzwi odnajdują się także w mieszankach stylów. Ważne aby pasowały choć do jednego elementu naszego domu. Stylowe drzwi oprócz białych to często kolory drewnopodobne ale też beże i szarości.

Please follow and like us: