Połyskowe

Połyskowe drzwi wewnętrzne

Niezwykle eleganckie są wewnętrzne drzwi połyskowe, drzwi odbijające światło. Laminat, którym zostało oklejone skrzydło i ościeżnica drzwi tworzy idealnie gładką powierzchnię, dający efekt odbicia lustrzanego. Jest to laminat o grubości 0,7 – 0,8 mm, o podwyższonej odporności na zarysowania.
Drzwi w połysku występują w kolorach: bianco, magnolia, moro, notte, vino. Drzwi w połysku metalik dostępne są w kolorach: cubanit, gabbiano, bigio.
Możliwe przeszklenia: szyba matowa mleczna, grafit, brąz, przeźroczysta (w zależności od modelu drzwi). Szkło o grubości 4mm lub 8mm. Drzwi produkowane są w systemie bezprzylgowym, posiadają trzy zawiasy wpuszczane, zamek magnetyczny, stalowe tuleje wentylacyjne lub podcięcie wentylacyjne.
Przykładowa realizacja białe bezprzylgowe drzwi połyskowe z grafitową szybą 


Prezentowane drzwi dostępne także w laminacie Xtreme Matt o grubości 0,8 mm. Piękne, ekskluzywne drzwi o matowej, nieodbijającej światło powłoce. Powierzchnia laminatu jest bardzo wytrzymała, odporna na zarysowania i łatwa w pielęgnacji z innowacyjną powłoką zabezpieczającą przed odciskami palców (Anti-Finger-Print).
Drzwi matowe występują w kolorze białym i antracyt.