Indywidualizm drzwi z kompozytu

Niepowtarzalny urok drzwi kompozytowych to gładkie powierzchnie skrzydeł z powłoką Smooth albo coś zupełnie innego – struktura drewnopodobna Real Wood. Drzwi kompozytowe mogą być wykonane w dwóch kolorach (inny kolor po stronie zewnętrznej, inny po stronie wewnętrznej drzwi) a także można łączyć różne wybarwienia na skrzydle drzwi.
W drzwiach kompozytowych zastosowano inowacyjny system wklejania pakietów szybowych i witrażowych. Nieszablonowe witraże, które są niewątpliwą ozdobą drzwi z kompozytu powstają we własnej pracowni.
Najwyższej jakości lakiery, którymi pokryte są drzwi kompozytowe dostępne są w dekorach drewnopodobnych standardowych jak orzech ale także winchester, dąb bielony czy dąb arktyczny. Strukturę gładką i Real Wood można wykonać w dowolnej kolorystyce Ral, także w drzwi w kolorach metalicznych RAL 1035; 1036; 9006; 9007
Jeśli dodać do takich drzwi przestrzenną klamkę 3D, oświetlenie LED, aplikacje inox, aplikację z naturalnego kamienia, szybę wypukłą a nawet kryształy Swarovskiego to mamy drzwi trwałe, ciepłe i do tego artystyczne cudo.
Poniżej detale drzwi z kompozytu: