Wykonujemy i montujemy okna i drzwi * Nasze produkty są solidne, ładne i przystępne cenowo

TEL: +48605997221

Moskitiera ramowa, moskitiera rolowana, moskitiera przesuwna, moskitiera na zawiasach

Moskitiera ramowa, moskitiera rolowana, moskitiera przesuwna, moskitiera na zawiasach

Moskitiery okienne i drzwiowe

Moskitiera ramowa, moskitiera rolowana, moskitiera przesuwna, moskitiera na zawiasach

Moskitiery to doskonała ochrona domów, mieszkań czy innych pomieszczeń przed owadami. Zapraszamy po moskitiery wykonywane na wymiar okna lub drzwi.

Moskitiera stała ramowa to rama z siatką mocowana na całym obwodzie okna lub skrzydła okiennego za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej. Nadaje się do montażu we wszystkich oknach PCV  i drewnianych.

Moskitiera drzwiowa ramowa na zawiasach gwarantuje swobodne korzystanie z balkonów lub tarasów. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką lub bez. Mocowana jest za pomocą zawiasów do futryny drzwi balkonowych. Zamykana przy pomocy zamków magnetycznych. Moskitierę drzwiową można zamontować do okien z PCV lub drewnianych.

Moskitiera rolowana to siatka rolowana w prowadnicach, chowana do kasety. Moskitiera wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który znacznie poprawia komfort użytkowania.

Moskitiera przesuwna to ramka z siatką mocowana na prowadnicach. W ramie zamontowany jest frez ułatwiający przesuwanie moskitiery. Dla uszczelnienia moskitiery montowane są szczotki po bokach ramy. Moskitiera przesuwna może przysłaniać jedno lub oba skrzydła drzwi balkonowych lub okna. To funkcjonalne rozwiązanie, które nie zabiera przestrzeni balkonu czy tarasu.

Wykonujemy moskitiery okienne i drzwiowe na wymiar.
Dokonujemy szczegółowych pomiarów i fachowo montujemy.