O nas

Od 1994 na rynku

Wykonujemy okna i drzwi oraz inne produkty wyposażenia wnętrz na dowolny wymiar za rozsądną cenę. Jesteśmy w stanie przygotować rekonstrukcję istniejących okien i drzwi z zachowaniem detali stylu. Realizujemy indywidualne  projekty klientów, a niestandardowe wymiary i kształty drzwi oraz okien nie stanowią dla nas problemu.
W swojej ofercie posiadamy okna drewniane, aluminiowe i plastikowe – PCV. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, atestowane, o wysokiej izolacyjności akustycznej,  drzwi aluminiowe, kompozytowe, stalowe czy też wykonane z wysokogatunkowego drewna warstwowo klejonego posiadające odpowiednie certyfikaty, aprobaty techniczne  i deklaracje.
Drzwi wewnętrzne to szeroki wachlarz drzwi z drewna o dowolnych wymiarach i kształtach oraz drzwi  uznanych polskich producentów.
Uwadze państwa polecamy  drzwi szklane z hartowanego szkła, jedno i wieloskrzydłowe jak również szklane ścianki działowe.
Oferujemy również coraz częściej stosowaną i niezwykle trwałą stolarkę aluminiową oraz bramy garażowe.
Wykonujemy  również kompleksowe usługi remontowe na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego. Zajmujemy się montażem stolarki budowlanej, przebudową , remontem, adaptacją pomieszczeń. Doradzamy, przygotowujemy projekty i produkty oraz montujemy w oparciu o nasze dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, służymy fachowym doradztwem i profesjonalnym montażem.