Moskitiery okienne i drzwiowe

Moskitiera ramowa, rolowana, przesuwna, na zawiasach

Moskitiera stała ramowa to rama z siatką mocowana na całym obwodzie okna lub skrzydła okiennego za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej. Nadaje się do montażu we wszystkich oknach PCV  i drewnianych.

Moskitiera drzwiowa ramkowa gwarantuje swobodne korzystanie z balkonów lub tarasów. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką lub bez. Mocowana jest za pomocą zawiasów do futryny drzwi balkonowych. Zamykana przy pomocy zamków magnetycznych. Moskitierę drzwiową można zamontować do okien z PCV lub drewnianych.

Moskitiera rolowana to siatka rolowana w prowadnicach, chowana do kasety. Moskitiera wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który znacznie poprawia komfort użytkowania.

Moskitiera przesuwna to ramka z siatką mocowana na prowadnicach. W ramie zamontowany jest frez ułatwiający przesuwanie moskitiery. Dla uszczelnienia moskitiery montowane są szczotki po bokach ramy. Moskitiera przesuwna może przysłaniać jedno lub oba skrzydła drzwi balkonowych lub okna. To funkcjonalne rozwiązanie, które nie zabiera przestrzeni balkonu czy tarasu.

Moskitiery okienne i drzwiowe

Moskitiery okienne i drzwiowe na wymiar

Nasze moskitiery przygotowywane są indywidualnie dla każdego zamówienia.
Moskitiera to wygodna, praktyczna, a zarazem skuteczna ochrona naszych mieszkań przed owadami, kurzem i pyłkami co w czasach powszechnych alergii jest niezwykle ważne. Dzięki moskitierom możemy spokojnie cieszyć się ładną pogodą w naszych domach. Rama moskitiery wykonana jest z profili aluminiowych  a siatka z włókien węglowych. Jest to konstrukcja trwała i przy odpowiednim użytkowaniu służy przez wiele lat.
Moskitierą możemy zabezpieczyć zarówno wnęki okienne jak i drzwiowe. Do drzwi balkonowych i wejściowych polecamy moskitiery drzwiowe na zawiasach albo moskitiery ramkowe przesuwne lub rolowane w poziomie lub w pionie.
Moskitiery produkowane na zamówienie są bardzo szczelne, albowiem dokładnie przylegają do ramy okna lub do futryny drzwi.
Nasze moskitiery drzwiowe dodatkowo wyposażone są w:
uszczelkę od strony wewnętrznej,
– szeroki kopniak,
wygodny profil środkowy przygotowany do otwierania i zamykania moskitiery.

Moskitiery okienne i drzwiowe

Moskitiera przesuwna

Bardzo wygodna moskitiera przesuwna na drzwi balkonowe dwuskrzydłowe.
Przesuwna moskitiera zajmuje bardzo mało miejsca. Moskitiera służy do przesłonięcia jednego skrzydła. Jest możliwość zasłonięcia obu skrzydeł drzwi (dwie moskitiery przesuwne).
Taka moskitiera jest dużo bardziej bezpieczna przy podmuchach wiatru niż moskitiera otwierana.
Ta osłona okienna skutecznie chroni dom przed owadami, jednocześnie nie blokując przejścia.
Moskitiera może być wyprodukowana na wymiar drzwi, w kolorze białym RAL 9016, brązowym RAL 8019, antracytowym RAL 7016, drewnopodobnym ( złoty dąb lub orzech) lub w dowolnym kolorze RAL.
Moskitiera może być wykonana z poprzeczką lub bez poprzeczki.


Na zdjęciach poniżej prezentujemy moskitierę białą RAL 9016 z siatką w kolorze szarym.
Górna i dolna prowadnica moskitiery została zamontowana do profilu drzwi.