Moskitiera ramowa, rolowana, przesuwna, na zawiasach

Moskitiera stała ramowa to rama z siatką mocowana na całym obwodzie okna lub skrzydła okiennego za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej. Nadaje się do montażu we wszystkich oknach PCV  i drewnianych.

Moskitiera drzwiowa gwarantuje swobodne korzystanie z balkonów lub tarasów. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką lub bez. Mocowana jest za pomocą zawiasów do futryny okna balkonowego. Zamykana przy pomocy zamków magnetycznych. Moskitierę drzwiową można zamontować do okien z PCV lub drewnianych.

Moskitiera rolowana to siatka rolowana w prowadnicach, chowana do kasety, dlatego nie trzeba demontować takiej siatki na zimę. Moskitiery wyposażone są w mechanizm sprężynowy, który znacznie poprawia komfort użytkowania.

Moskitiera przesuwna to ramka z siatką mocowana na prowadnicach. W ramie frez ułatwiający przesuwanie moskitiery. Dla uszczelnienia szczotki po bokach ramy.

Please follow and like us:

Moskitiery okienne i drzwiowe

moskitiera ramowa przesuwna w kolorze białym na okno lub na otwór drzwiowy

Nasze moskitiery przygotowywane są indywidualnie dla każdego zamówienia dlatego też pasują na wszystkie okna i drzwi.

Moskitiera to wygodna, praktyczna, a zarazem skuteczna ochrona naszych mieszkań przed owadami, kurzem i pyłkami co w czasach powszechnych alergii jest niezwykle ważne. Dzięki moskitierom możemy spokojnie cieszyć się ładną pogodą w naszych domach. Rama moskitiery wykonana jest z profili aluminiowych  a siatka z włókien węglowych. Jest to konstrukcja trwała i przy odpowiednim użytkowaniu służy przez wiele lat.
Moskitierą możemy zabezpieczyć zarówno wnęki okienne jak i drzwiowe. Do drzwi balkonowych i wejściowych polecamy moskitiery drzwiowe na zawiasach albo moskitiery ramkowe przesuwne lub rolowane w poziomie lub w pionie.

Please follow and like us: