Moskitiery okienne i drzwiowe

Moskitiera ramowa, rolowana, przesuwna, na zawiasach

Moskitiera stała ramowa to rama z siatką mocowana na całym obwodzie okna lub skrzydła okiennego za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej. Nadaje się do montażu we wszystkich oknach PCV  i drewnianych.

Moskitiera drzwiowa ramkowa gwarantuje swobodne korzystanie z balkonów lub tarasów. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką lub bez. Mocowana jest za pomocą zawiasów do futryny okna balkonowego. Zamykana przy pomocy zamków magnetycznych. Moskitierę drzwiową można zamontować do okien z PCV lub drewnianych.

Moskitiera rolowana to siatka rolowana w prowadnicach, chowana do kasety, dlatego nie trzeba demontować takiej siatki na zimę. Moskitiery wyposażone są w mechanizm sprężynowy, który znacznie poprawia komfort użytkowania.

Moskitiera przesuwna to ramka z siatką mocowana na prowadnicach. W ramie zamontowany jest frez ułatwiający przesuwanie moskitiery. Dla uszczelnienia moskitiery montowane są szczotki po bokach ramy.

Moskitiery okienne i drzwiowe

Moskitiery okienne i drzwiowe na wymiar

Nasze moskitiery przygotowywane są indywidualnie dla każdego zamówienia. Moskitiera to wygodna, praktyczna, a zarazem skuteczna ochrona naszych mieszkań przed owadami, kurzem i pyłkami co w czasach powszechnych alergii jest niezwykle ważne. Dzięki moskitierom możemy spokojnie cieszyć się ładną pogodą w naszych domach. Rama moskitiery wykonana jest z profili aluminiowych  a siatka z włókien węglowych. Jest to konstrukcja trwała i przy odpowiednim użytkowaniu służy przez wiele lat. Moskitierą możemy zabezpieczyć zarówno wnęki okienne jak i drzwiowe. Do drzwi balkonowych i wejściowych polecamy moskitiery drzwiowe na zawiasach albo moskitiery ramkowe przesuwne lub rolowane w poziomie lub w pionie. Moskitiery produkowane na zamówienie są bardzo szczelne, albowiem dokładnie przylegają do ramy okna lub do futryny drzwi. Nasze moskitiery drzwiowe dodatkowo wyposażone są w: – uszczelkę od strony wewnętrznej, – szeroki kopniak,wygodny profil środkowy przygotowany do otwierania i zamykania moskitiery.