Strona główna

Od 1994 na rynku

Oferujemy produkty najwyższej jakości za rozsądną cenę. Wykonujemy okna i drzwi oraz inne produkty wyposażenia wnętrz na dowolny wymiar. Jesteśmy w stanie przygotować rekonstrukcję istniejących okien i drzwi z zachowaniem detali stylu. Realizujemy indywidualne  projekty klientów, a niestandardowe wymiary i kształty drzwi oraz okien nie stanowią dla nas problemu. Nasza współpraca z projektantami wnętrz umożliwia przygotowanie kilku wersji projektu.

W swojej ofercie posiadamy okna drewniane, aluminiowe i PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, atestowane, o wysokiej izolacyjności akustycznej, drzwi stalowe czy też wykonane z wysokogatunkowego drewna warstwowo klejonego.
Duży wybór drzwi wewnątrzlokalowych na zawiasach krytych i wierzchnich,  dostosowanych do otworów w ścianie a także drzwi przesuwne i łamane.
Mamy także w swojej ofercie drzwi w dobrej cenie polskich producentów.

Uwadze państwa polecamy  artystyczne drzwi szklane z hartowanego szkła, jedno i wieloskrzydłowe jak również szklane ścianki działowe.
Oferujemy również coraz częściej stosowaną i niezwykle trwałą stolarkę aluminiową oraz bramy garażowe.
       Wykonujemy  również kompleksowe usługi remontowe na terenie Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Zajmujemy się montażem stolarki budowlanej, przebudową , remontem, adaptacją pomieszczeń. Doradzamy, przygotowujemy projekty i produkty oraz montujemy w oparciu o nasze dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej.
x