Strona główna

Od 1994 na rynku okien i drzwi

Wykonujemy  i montujemy okna i drzwi oraz inne produkty wyposażenia wnętrz na dowolny wymiar i za rozsądną cenę.
Realizujemy indywidualne  projekty klientów, a niestandardowe wymiary i kształty drzwi oraz okien nie stanowią dla nas problemu. Jesteśmy w stanie przygotować rekonstrukcję istniejących okien i drzwi z zachowaniem detali stylu. Nasza współpraca z projektantami wnętrz umożliwia przygotowanie kilku wersji projektu.

W ofercie mamy: okna drewniane, aluminiowe i PCV, okna akustyczne, drzwi wejściowe  drewniane, stalowe, drzwi antywłamaniowe atestowane, drzwi o wysokiej izolacyjności akustycznej, przeciwpożarowe i techniczne.
Duży wybór drzwi wewnątrzlokalowych: drzwi o standardowych i niestandardowych wymiarach, dostosowanych do otworów, drzwi na zawiasach krytych i wierzchnich, drzwi przesuwne, łamane, z odwrotną przylgą, drzwi obrotowe,  drzwi wyższe niż standard .
Mamy także w swojej ofercie drzwi w dobrej cenie czołowych polskich producentów.

[envira-gallery id=”97″]

Uwadze państwa polecamy  artystyczne drzwi szklane z hartowanego szkła, wykonywane na indywidualne zamówienie z gotowych wzorów, indywidualnych projektów lub z nadrukami zdjęć. Takie drzwi montowane są do ściany, podłogi- sufitu, na ościeżnicy, wahadłowe, jako przesuwne naścienne i w kasecie.
Na indywidualne zamówienie wykonujemy i montujemy drzwi loftowe- industrialne w metalowych ramach, wypełnione szkłem.
Oferujemy również coraz częściej stosowaną i niezwykle trwałą stolarkę aluminiową.
   Działamy na terenie Trójmiasta,  Małego Trójmiasta Kaszubskiego, gminy Kosakowo, Helu i całego województwa pomorskiego.
Doradzamy, wykonujemy i montujemy w oparciu o nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej.
x