Autoryzowany montaż

 

Naszym kluczowym zakresem prac remontowo- budowlanych jest montaż stolarki budowlanej, a w szczególności montaż drzwi, okien i bram garażowych. Jesteśmy autoryzowana grupą montażową PORTA, GERDA i ZBIGMET (polskiego producenta drzwi antywłamaniowych atestowanych) a także posiadamy kwalifikacje techniczne do montażu stolarki PCV i aluminiowej.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, stąd przy montażu stolarki okiennej montujemy parapety, nawiewniki, rolety zewnętrzne i osłony okienne a także prowadzimy serwis okien. Nasza naprawa okien typu: wymiana szyb, okuć, uszczelek dotyczy okien plastikowych, drewnianych jak i aluminiowych.
Przy montażu okien, drzwi czy bram garażowych dobieramy odpowiednią a zarazem najlepszą metodę wykonania.
Przy montażu okien w nowych budynkach zalecamy tzw. ciepły montaż okien- trójwarstwowy na konsolach. To technologia stosowana stosunkowo od niedawna, ale w tej dziedzinie montażu nabyliśmy już spore doświadczenie.

Prowadząc firmę od ponad dwudziestu lat mamy duże doświadczenie z jednej strony, z drugiej strony korzystamy ze szkoleń w zakresie montażu, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze znajomością najnowszych technologii w pracach budowlanych.

Please follow and like us: